Şarkı Sözü

Deli Mi Ne feat. Khontkar – Güzelce Şarkı Sözleri
4 (80%) 1 vote

Dün Deli Mi Ne? ve Khontkar tarafından bizlerle buluşturulan Güzelce şarkısı sitemizdeki yerini almıştır. Sözleri Khontkar kaleminden çıkmış, aranjesi ise Can Paşa & Barry Allen tarafından hazırlanmıştır. Kısa süre içinde 540 bin dinlenmiş ve youtube trendler listesinde 6.sıraya kadar yükselmiş olan Güzelce rap şarkısının sözlerini ise sizlerle paylaşıyoruz. Eğer beğendiyseniz oy verebilir veyahut yorum yapabilirsiniz. Sizce Reynmen’in Derdim Olsun şarkısı mı daha iyi yoksa bu mu?

Güzelce Rap Sözleri – Deli Mi Ne & Khontkar

Sıkıldım artık aynı boktan hep bi boklar çeviriyo hepsi kolpa sessiz olsam da farketmez bunlar anca beni çekiştirir orda burda yapsın nolcaak küstü cahil sürü bana bu söylediğimden üzgün surat emojisinden göndereyim mi he khontkar kötü şöhreti gider kendisinden önce kendisiyle çelişir vizyonsuz der nerdeyim ben nerdesin sen tabi bu soundun tabibi benim sikmişim rakibi işimiz çok yoksa da haberin öğrendin olum iki deliyi bi kaba koyduk bugün limitsiz yol ibrede son gaz vuruyo açılın olum sen sarı dolara kaldın lan

Dargınlar onlar bize baygınlar kaldırsan kafanı gorucen neyini koymuş da
Konusuyolar çenesi yerde geziyo toplayamaz hakkiyla trende evrildi nasil da tarzım bak

Sponsorlu Bağlantılar

Bizim icin değişen bişey yok da nedense
Bunlar kendi kendine kudurur olur pembe
Duduklari buruşur görünce bizi trend de
Para yağar üstünde yıkan len temizlen güzelce

Temizlen güzelce üstüne başına yağıyo desteler aye
Hazırlan güzelece özene bezene gezicez bu gece aye
Onlar hep gücencek bize ne belirli hamleler geçemez ney?
Koparcaz kayışı tırmanış yorucu gelmiyo bugun de çünkü ben de kollar hayvan sende torba korkma yaklaş bana hadi fıstık oyna ortam bizim sorun yok o yüzden format folkart penthouse keyifler yerinde khontkar nem var hava da bugün kapıyo nasıl da hepsi bak küsüyo dayanır kapıya bugün diyo ki deli mi ne herif napıyo gördün mü tıklıyo bütün gün gercekten bunu mu yaptı ha düşünürsünüz düşük ratingleriniz yüzünüzü düşürtürür!

deli mi ne khontkar güzelce şarkı sözleri

deli mi ne khontkar güzelce şarkı sözleri

Deli Mi Ne? feat. Khontkar Güzelce Dinle

Sponsorlu Bağlantılar

Ekleyen:

fullsozleri

Paylaş

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ADVERTISEMENT

Fullsozleri.com, 2018 yılında yeni çıkan şarkıların sözlerini paylaşmak için yayın hayatına başlamıştır. Sitemizden birçok şarkıya ait şarkı sözlerine full olarak ulaşabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır - 2018
Şarkı Sözleri


DMCA.com Protection Status