Şarkı Sözü

Oy ver!
[Total: 0 Average: 0]

Ceza Seyyah şarkısı 22 Eylül 2019 , Pazar günü sitemizdeki yerini almıştır. Şarkıya yorum yapabilir, oy verebilirsiniz.

Ceza Seyyah Şarkı Sözü

Ceza Seyyah

Ceza Verse (1)

Ben bir seyyahim yolum uzun benim, adım adım aşıyorum, dere tepe düz değil, yolumu bir düzleyin, yüzde dört bile (büyük) bir kârdır bana, hadi benim yolumu gözleyin ve hızımı (yolumu) kesmeyin ben (ve) geriye dönmem hiç, daha ileriye gitmenin sırrı var, yolların ileri gidenlerindenim, daha çok yol daha çok kilometre, kimi dost var sizi daha ileri taşır, en uzağa ve hedefinize bir ulaşın, farkı farkedin moral şarj edin, kısalsın yolunuz derdi terkedin, bu yollar benim, bu yollar sizin, hepimiz ayni yoldayiz hadi gidelim ileri, gerisini boş verip evimize ya da işimize bakalım, al keyif senin.

Nakarat (x2)

Yolların ileri gidenlerindenim, bunun sırrını iyi bilenlerdenim, ileri gitmenin yolunu sorsana, söyleyelim hadi eşlik et bana.

Ceza Verse (2)

Ben bir seyyahım durmamam gerek, hep ileri giderim, önüme bakarım ve sağa sola baka baka yazarım, elime kalemi alırım, alırım önüme yolumu, gözümü açarım, aşarım her yolu, başarı anahtarı yol yapmaktır, yol vermektir, yol almaktır, yol gitmektir, ileri gitmenin sırrını bilmek, hadi bir de bunu denesene nefesinin yetebileceği yere kadar adımızı bir kenara yazalım, akalım hadi bakalım, gidelim yolu görelim, özeli ve güzeli övelim, öne geçelim öne biz hadi, farkımız bariz, sırtımız sağlam, durma ve gaz ver, olalım en önde, her adımımız sakin, yolların ileri gidenleri hakim.

Nakarat (x2)

Yolların ileri gidenlerindenim, bunun sırrını iyi bilenlerdenim, ileri gitmenin yolunu sorsana, söyleyelim hadi eşlik et bana.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekleyen:

fullsozleri

Paylaş

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ADVERTISEMENT

Fullsozleri.com, 2019 yılında yeni çıkan şarkıların sözlerini paylaşmak için yayın hayatına başlamıştır. Sitemizden birçok şarkıya ait şarkı sözlerine full olarak ulaşabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır - 2019


DMCA.com Protection Status